top of page

İSTANBUL KLİMA
SERVİSİ

İstanbul Klima Servisi olarak haftanın 6 günü İstanbul ilinin tüm merkez ve ilçelerine klima servisi hizmeti vermekteyiz. Anadolu Yakası Yaz ve Kış aylarında özellikle sıcakların yoğun olduğu zamanlarda vazgeçilmez olarak kullandığımız klima bakım ve klima tamiri en hızlı ve profesyonelce garantili iş anlayışı ile tüm Anadolu Yakası klima montaj, klima arıza ve klima bakım servis hizmetlerimiz garanti kapsamındadır.

adana klima servisi

          İstanbul klima servisi olarak klima montaj ve klima arıza gibi bir çok klima servisi konularında en iyi çözüm ve hızlı bir servis hizmetine sahibiz. müşterilerimiz klima servis hizmetlerinin kısa zamanda bitirilmesi beklentisi içerisinde Anadolu Yakası olduklarından ayrıca teknik servis hizmeti olarak en güvenilir ve Anadolu Yakası garanti kapsamında olup olmadığı araştırılarak servis tercihlerinde bulunmaktadırlar. İstanbul Klima Servisi olarak müşterilerimizin bu beklentilerini en iyi ve profesyonel şekilde karşılamaktayız.

EN İYİ İSTANBUL KLİMA
SERVİSİ

          En iyi İstanbul klima servisi Şirketimiz tarafından yapılan tüm klima servis hizmetlerimizin garanti kapsamında icra edildiği ayrıca müşterimize olan güven ve garantili Anadolu Yakası iş anlayışımız personelimizin çalışma ahlakıdır. bu sebeple İstanbul ilinde Anadolu Yakası En İyi İstanbul Klima Servisi olarak güvenebileceğiniz ve dürüst bir hizmet anlayışı için şirketimizin bünyesinde bulunan personel ve ekibimizi tercih etmenizi umuyoruz.

İSTANBUL'DA KLİMA SERVİS
ÜCRETİ NE KADAR ?

             İstanbul klima servis ücreti ne kadar denildiğinde İstanbul ili genelinde tüm müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunmak üzere kendimizi bu amaçla geliştiriyoruz. Anadolu Yakası Klima Servisi Piyasasında mevcut bulunan kaçak klimacılar ve güven vermeyen klimacıların vermiş olduğu hizmetin en iyisini vermek üzere en iyi fiyat miktarını yine biz sunmaktayız. Anadolu Yakası Fiyatlarımızı öğrenmek isterseniz şubemize uğrayabilir ve telefonla bize ulaşabilirsiniz. Anadolu Yakası İstanbul Klima Servisi olarak hizmet politikamız hızlı, profesyonel ve tecrübeli personelimiz ile müşterilerimize güler yüz ile hizmet vermektir.

SIK SORULAN SORULAR

bottom of page