top of page

İSTANBUL KLİMA
SERVİSİ

İstanbul Klima Servisi olarak haftanın 6 günü İstanbul ilinin tüm merkez ve ilçelerine klima servisi hizmeti vermekteyiz. Anadolu Yakası Yaz ve Kış aylarında özellikle sıcakların yoğun olduğu zamanlarda vazgeçilmez olarak kullandığımız klima bakım ve klima tamiri en hızlı ve profesyonelce garantili iş anlayışı ile tüm Anadolu Yakası klima montaj, klima arıza ve klima bakım servis hizmetlerimiz garanti kapsamındadır.

adana klima servisi

          İstanbul klima servisi olarak klima montaj ve klima arıza gibi bir çok klima servisi konularında en iyi çözüm ve hızlı bir servis hizmetine sahibiz. müşterilerimiz klima servis hizmetlerinin kısa zamanda bitirilmesi beklentisi içerisinde Anadolu Yakası olduklarından ayrıca teknik servis hizmeti olarak en güvenilir ve Anadolu Yakası garanti kapsamında olup olmadığı araştırılarak servis tercihlerinde bulunmaktadırlar. İstanbul Klima Servisi olarak müşterilerimizin bu beklentilerini en iyi ve profesyonel şekilde karşılamaktayız.

EN İYİ İSTANBUL KLİMA
SERVİSİ

          En iyi İstanbul klima servisi Şirketimiz tarafından yapılan tüm klima servis hizmetlerimizin garanti kapsamında icra edildiği ayrıca müşterimize olan güven ve garantili Anadolu Yakası iş anlayışımız personelimizin çalışma ahlakıdır. bu sebeple İstanbul ilinde Anadolu Yakası En İyi İstanbul Klima Servisi olarak güvenebileceğiniz ve dürüst bir hizmet anlayışı için şirketimizin bünyesinde bulunan personel ve ekibimizi tercih etmenizi umuyoruz.

İSTANBUL'DA KLİMA SERVİS
ÜCRETİ NE KADAR ?

             İstanbul klima servis ücreti ne kadar denildiğinde İstanbul ili genelinde tüm müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunmak üzere kendimizi bu amaçla geliştiriyoruz. Anadolu Yakası Klima Servisi Piyasasında mevcut bulunan kaçak klimacılar ve güven vermeyen klimacıların vermiş olduğu hizmetin en iyisini vermek üzere en iyi fiyat miktarını yine biz sunmaktayız. Anadolu Yakası Fiyatlarımızı öğrenmek isterseniz şubemize uğrayabilir ve telefonla bize ulaşabilirsiniz. Anadolu Yakası İstanbul Klima Servisi olarak hizmet politikamız hızlı, profesyonel ve tecrübeli personelimiz ile müşterilerimize güler yüz ile hizmet vermektir.

SIK SORULAN SORULAR

 • Klimadan niye pis koku gelir?
  Klima, çalışma sırasında ortamdaki tozları kaldırıp soğutma emişi yaptığı esnada serpantin ve fana yapıştırır. Bu nedenle de kısa sürede küflenme durumları ortaya çıkar. Küf bir bakteri olduğundan etrafa kötü kokular yayar ve klima da bu küften ötürü kötü koku yayarak çalışma yapar.
 • Klima montaj ücreti ne kadar?
  Klimanızın doğru ve güvenli bir şekilde montajının yapılması için ortalama klima montaj fiyatları 400 – 1500 TL arasında olmalıdır.
 • Klima Bakım ve Temizlik Ücreti Ne Kadar ?
  Klima Bakım ve Temizlik Ücreti 9 luk ve 24 lük klimalarda 150 TL
 • Klima su akıtıyor ne yapmalı?
  Aşırı terleme veya klima iç ünitesi su damlatıyor ise yapılması gerekenler: Su gideri tıkanmış veya kambur yapmış olabilir. Eğer su bir kapta toplanıyorsa; kabı boşaltın ve drenaj borusu ucunun suya girmemesine dikkat ediniz. Toz filitreleri tıkanmış olabilir, toz filitrelerini yıkayın... Eğer çözüm geçmez ise bizi hemen arayın probleminizi çözelim.
 • Klima neden su damlatıyor?
  Klimalar soğutma modunda çalışırken iç ünitenin, içerideki sıcak havayı alıp dış üniteye vermesi gerekiyor. Bunu yaparken havadaki fazla nemi de alıyor. Sıcak hava, içerisindeki nemle birlikte dış üniteye geldiğinde nem oranına göre yoğuşma olayı yaşanıyor. Bu yoğuşmadan dolayı su akıntısı başlıyor.
 • SSS Bölümü ne işe yarar?
  SSS bölümü, "Gönderim bölgeleriniz nelerdir?", "Çalışma saatleriniz nelerdir?" veya "Nasıl hizmet randevusu alabilirim?" gibi, işletmenizle ilgili yaygın olarak sorulan sorulara cevap vermek için kullanılabilir. SSS'lar, ziyaretçilerinizin sitenizde kolayca gezinmesine yardım eder ve hatta sitenizin SEO'sunu geliştirebilir.
bottom of page