top of page
  • Klima Servisi birimlerimiz yılın her günü aralıksız bir şekilde müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak üzere hizmet vermektedir. İstanbul Avrupa Yakası klima servis olarak piyasada bulunan işinin ehli olmayan ve yapılan işten memnun kalınmaması durumunda tekrar kendilerine ulaşılamayan şahıs ve şahıslardan klimalarınızı uzak tutun ve el sürdürmeyin. Özellikle hizmet veren firmaların vergi levhalarına, fatura kesip kesemedikleri veyahut mesleki yeterlilik belgelerinin bulunup bulunmadığını mutlaka kontrol ediniz.

kredi_kartı_klimacı.png
AC Uzaktan Kumandayı Kullanan Kişi

KLİMA SERVİSİ

KLİMA BAKIM & KLİMA MONTAJ

GARANTİLİ SERVİS HİZMETİ

kredi_kartı_klimacı.png
Klima Arıza
Klima Isıtmıyor

Klima arıza veya klima ısıtmıyor ise öncelikle klima elektrik bağlantıları kontrol edilip sonra klima kumanda ayarlarını yaptıktan sonra kontrol edilmeli, eğer problem devam ediyorsa istanbul klima servisi ile iletişime geçiniz.

Klima Bakımı

Yaz aylarından kış aylarına geçerken veya kış ayından yaz ayına geçerken mutlaka yılda 2 defa klima bakımlarınızı yaptırmalısınız, bakımı yapılmayan klima bulunduğu ortama pis hava üfleyerek solunum ve baş ağrısı gibi kronik hastalıklara yol açabilmektedir.

Klima Çalışmıyor

Klima çalışmıyor ise elektrik kontrolleri yapılmalı eğer elektrik bağlantısında sıkıntı yoksa klima elektrik alıyorsa biran önce klima servisi olarak tecrübeli teknik personelimizden servis hizmeti alabilirsiniz.

Klima Tamiri

Klima tamiri olarak hizmet alacağınız servisin klima için yapılan teknik müdahale sonucunda klima da hasar meydana vermeden garanti kapsamında yapması en tercih edilebilecek bir hizmet şeklidir. İstanbul Klima Tamir servisi olarak bu hizmeti sunmaktayız.

Klima Soğutmuyor

Mevcut bulunan klimanız kıştan yaz aylarına geçerken genellikle klima mod ayarlarını yapamadığı için klima soğutmuyor şikayeti ile istanbul klima servise başvurmaktadırlar. bu sebeple kumanda ayarı yapıldıktan sonra klima servisi hizmetlerinden randevu alabilirsiniz.

Klima Montajı
Klima Taşıma

Evinizi, ofisinizi veya iş yerinizi taşımanız esnasında mevcut bulunan klima için en hız ve en güvenilir şekilde uygun fiyatlarla klima montajı ve klima taşıma işleme gerçekleştirmekteyiz.

KLİMA SERVİS HİZMET
TEKLİFİ ALIN!

Bizi Arayın: 0 (216) 599 00 18

veya whatsapp hattımızdan mesaj ile iletişime geçebilirsiniz

Whatsapp : 0 (216) 599 00 18

KLİMA TEKNİK SERVİSİ

  • İstanbul Anadolu Yakası Klima Teknik servisi kaliteli servis hizmetlerimizin adıdır. İstanbul Anadolu Yakası Klima Bakım servisi olarak müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde karşılayabilmektir. Firmamızın ana prensibi müşteri odaklı olmaktır. Tecrübeli personelimiz ile birlikte çalışmalarımız önemli bir titizlik ve büyük bir özveri ile sağlamaktayız.

ac-repairs-mountain-lakes-nj.jpg
bottom of page