top of page

KLİMA ARIZA

                   Klima Arıza Servisi birimlerimiz yılın her günü aralıksız bir şekilde müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak üzere hizmet vermektedir. İstanbul klima servis olarak piyasada bulunan işinin ehli olmayan ve yapılan işten memnun kalınmaması durumunda tekrar kendilerine ulaşılamayan şahıs ve şahıslardan klimalarınızı uzak tutun ve el sürdürmeyin. Özellikle hizmet veren firmaların vergi levhalarına, fatura kesip kesemedikleri veya mesleki yeterlilik belgelerinin bulunup bulunmadığını mutlaka kontrol ediniz.

adana_yüreğir_klima_servisi.jpg

KLİMA ARIZA SERVİSİ İSTANBUL

              İstanbul Klima Arıza servisi kaliteli servis hizmetlerimizin adıdır. İstanbul Klima Arıza servisi olarak müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde karşılayabilmektir. Firmamızın ana prensibi müşteri odaklı olmaktır. Tecrübeli personelimiz ile birlikte çalışmalarımız önemli bir titizlik ve büyük bir özveri ile sağlamaktayız.

          Klima Arıza İstanbul Servis hizmetleri için 0 216 599 00 18 nolu telefon yada www.istanbulklimaciservisi.com adresimizden bizlerle iletişime geçerek en uygun fiyat ve kalite ile klima taşıma hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Klima Montaj esnasında yapılması gereken en önemli işlem klimanızın montaj öncesi bakımlarını yaptırmanızdır. Her üründe olduğu gibi zamanında yapılan periyodik bakım ve arıza tespitleri klimanızın ömrünü uzatır ve performansını artıracaktır.

  • Klima arıza hizmetlerinde neler yapıldığını hiç merak ettiğiniz oldu mu?

1.

Müşterilerimiz genellikle klima temizliği yaptırmak istediklerinde   Google veya arama motorlarından “istanbul klima arıza servisi” olarak aradıklarında ilk sırada bulunan klima servisi  şirketimizle iletişime geçerler

2.

Klima arıza servisi olarak gün içerisinde uygun ekibimiz varsa müşterimizin randevusu alınır ve aynı gün servis hizmeti sağlanır veya aynı gün müsait değilse bir ertesi gün için müşterimizle birlikte randevu hazırlanır.

3.

Randevu saatinden yarım saat veya bir saat öncesinde müşterimiz telefonla iletişime geçilerek klimanın arıza durumlarına göre müşterimizin kliması açık veya kapalı bulundurulması gerektiği şeklinde talimatları vererek teknik personelimizin klima arızasının tespitini kolaylaştırmaktadır.

4.

Teknik personelimiz zamanında randevu adresine gelir ve öncelikle cihazın yerinde arıza ve onarımı sağlanmaktadır.

5.

İstanbul klima servisi olarak yapılan tüm bakım,onarım, arıza veya yıllık periyodik hizmetlerin hepsi garanti kapsamındadır.

6.

Teknik personelimiz tarafından klimanızın onarımı için  gerekli olan yedek parça siparişleri verilmesi gerekiyorsa yedek parça siparişleri verilerek sıkıntısız bir şekilde işlem gerçekleştirilmiş olunur.

7.

Sipariş edilen yedek parça, klima servisimize ulaştığında tekrar müşterimiz ile iletişime geçerek randevu tarihi belirlenir ve klima arızasının giderilmesi için uzman teknik personelimiz tarafından klima onarımı tamamlanır.

bottom of page