top of page
AC Uzaktan Kumandayı Kullanan Kişi

İSTANBUL KLİMA BAKIMI

KLİMA BAKIMI & KLİMA MONTAJ

GARANTİLİ SERVİS HİZMETİ

kredi_kartı_klimacı.png
  • İstanbul Klima bakımı servisi kaliteli servis hizmetlerimizin adıdır. İstanbul Klima temizliği servisi olarak müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde karşılayabilmektir. Firmamızın ana prensibi müşteri odaklı olmaktır. Tecrübeli personelimiz ile birlikte çalışmalarımız önemli bir titizlik ve büyük bir özveri ile sağlamaktayız.

klima temizliği .jpg

KLİMA BAKIMI İSTANBUL

  • Klima bakımı İstanbul Servisi çatısı altında çalışmalarında en iyi eğitimi almış teknisyen ve sertifikalı personellerimiz ile tüm klima hakkında tüm problemleri çözmede yardımcı olarak hizmetlerimizi aksatmadan çözebiliriz.

KLİMA BAKIMI HİZMET
TEKLİFİ ALIN!

Bizi Arayın: 0 (216) 599 00 18

veya whatsapp hattımızdan mesaj ile iletişime geçebilirsiniz

Whatsapp : 0 (216) 599 00 18

KLİMA BAKIM FİYATI NE KADAR ?

  • Klima Bakım fiyatı ile ilgili İstanbul ili Merkez ilçesinde İstanbul klima bakımı hizmeti kapsamında tüm merkez ilçe bölgelerinde klima temizliği  fiyatlarımız sabitlenmiş olup 150 TL fiyat ücretimiz mevcuttur.

KLİMA BAKIMI NE ZAMAN YAPILIR ?

  • Klima bakımı ne zaman yapılır sorusunun cevabı Klima bakımları nızı yılda en az 2 defa yaptırmalısınız. Eğer klima kullanım oranlarınız yüksekse bu klima bakımlarınızı yılda 3 veya 4 defa yaptırmalısınız çünkü klimanızın sürekli çalışması ve sağlıklı bir performans verebilmesi için bu bakım hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

  • Klima bakımı nasıl yapılır ve klima bakımında yapılması gerekenler

1.

Müşterilerimiz genellikle klima temizliği yaptırmak istediklerinde  Google veya arama motorlarından “istanbul klima bakımı” olarak aradıklarında ilk sırada bulunan klima servisi  şirketimizle iletişime geçerler

2.

Klima temizliği servisi olarak gün içerisinde uygun ekibimiz varsa müşterimizin randevusu alınır ve aynı gün servis hizmeti sağlanır veya aynı gün müsait değilse bir ertesi gün için müşterimizle birlikte randevu hazırlanır.

3.

Randevu saatinden yarım saat veya 1 saat öncesinde müşterimiz telefonla aranarak müsait olup olmadığı sorulur.

4.

Klimaların iç üniteleri sökülerek klima temizliği esnasında klimada bulunan hava filtreleri ve toz kabarcıkları temizlenir

5.

Klima iç ünitesi söküldükten sonra klimanın bulunduğu yerlerin kirlenmemesi için gerekli tedbirler alınır

6.

Klima iç ünitesi temizlenmek üzere ilaçlı su ile klimanın iç ünitesine komple sıkılarak kirlenmiş olan ve bakterilerin çoğunlukla bulunduğu fan bölgesine iyice sıkılarak temizlenir

7.

Klimanın içi ilaçlı su ile temizlendikten sonra basınçlı su ile klima iyice temizlenir

bottom of page